2018 masáž velký

Lenka, duben Ohleduplnost vůči přání zákazníka, masáž kvalitní, prostředí příjemné. Velká spokojenost. Jaroslava, duben Byla jsem maximálně. Vzhledem k velké vytíženosti našich masérek v termínu - , bude o tomto víkendu možnost rezervování masáží. jen v pátek a to pouze v. Relaxační centrum hotelu Lanterna nabízí řadu klasických i exotických masáží ve Velkých Karlovicích. Nabídka zahrnuje i unikátní Pure Fiji tělové ošetření a.

2018 masáž velký -

Tato terapie teplem u nás ještě není tak známá, jak by si zasloužila, ale kdo ji jednou okusí, nedá na ni dopustit. Správná a citlivá masáž pronikne do velké hloubky.

2018 masáž velký -

Jak už tady zaznělo, masírujete s láskou a je to znát. Napoprvé nejde dělat vše, chce to čas, trpělivost  a vzájemnou důvěru. 2018 masáž velký 21 říj Parkování zdarma; WiFi připojení; 2 x 50min. masáž – dle nabídky; Ovoce na pokoji; Při 3 nocích – zábal nebo částečná masáž; Při 4 nocích – 2 x. Relaxační centrum hotelu Lanterna nabízí řadu klasických i exotických masáží ve Velkých Karlovicích. Nabídka zahrnuje i unikátní Pure Fiji tělové ošetření a. Vzhledem k velké vytíženosti našich masérek v termínu - , bude o tomto víkendu možnost rezervování masáží. jen v pátek a to pouze v.